הצגות ילדים

הצגות חינוכיות עם מסרים לחיים

שיעורי תיאטרון

 

באופן כללי, שיעורי תיאטרון מועילים לשיפור בעיות בדיבור על ידי עבודה על דיקציה, תוך כדי חזרות על טקסטים, ומשחקי אימפרוויזציה.

בנוסף, תיאטרון עוזר לילדים עם בעיות של לחץ חברתי, בעזרת למשל סבב חוויה שבו כל ילד משתף את חוויות השבוע שלו עם כל שאר הקבוצה. משחקים חברתיים שבו ההשתתפות היא חובה. ובעזרת ההצגה שנבנה ונעלה, תלמידים יופיעו על במה ובכך ילמדו להתמודד עם קהל ושיפור הביטחון העצמי.

חוגי התיאטרון גם יעזרו בשחרור לחצים על ידי הוצאת עצבים בכלים כמו אימפוויזציות שבהם התלמיד בונה קטע קצר שקשור לחוויות אישיות.

בנוסף לכך, החוג יעזור לילדים לחזק את יכולת שיתוף הפעולה אחד עם השני וקבלת האחר על ידי הצגת קטעים קצרים בקבוצות קטנות ומשתנות שלא נתונות לבחירת הילד.

 

מהלך השיעורים:

כל שיעור יתחיל בסבב חוויה לאחר מכן הסבר קצר על מה עומדים לעשות באותו שיעור, קמים לחימום קצר שכולל בתוכו משחק קבוצתי שקשור בעקיפין לתיאטרון. 

לאחר מכן, התלמידים יתחלקו לקבוצות ויבנו קטעים קצרים בנושא נבחר.סיכום כל קטע, ושיחה קצרה עם כל קבוצה על הקטע (למה הם בחרו את הסיטואציה הספציפית, איך הרגישו על הבמה, וגם מתו ביקורת לפעמים).

בסיום השיעור, נסכם את השיעור ונעשה שיחה חופשית לפני הפרידה.

 

כל שיעור צריך להיות בין שעה וחצי לשעתיים.

לאחר שהקבוצה מתגבשת, והתלמידים מרגישים מספיק בטוחים, מתחילים לעבוד על הצגה שתהיה או הצגה קיימת לבחירת התלמידים, או הצגב שנכתוב בעצמינו (נעשה הצבעה).

 

ציוד נדרש: חלל מספיק גדול לשתנועה חופשית עם אפשרות להשתולל.

מדפסת זמינה לטקסטים וקטעים.

בנוסף לבקש תקציב שבו אוכל לקנות ציוד (תפאורה, תחפושות, אביזרים ונשנושים לקבוצה).

מפת אתר

צור קשר

טלפון להזמנות ושירות לקוחות: 

054-9277275

 מייל: 

tnofalamatara@gmail.com

כתובת:

תל אביב

כל הזכויות שמורות לתנופה למטרה @

V1.0111 גירסת